O nas

 

Jesteśmy licencjonowanym biurem pośrednictwa w obrocie nieruchomościami . Aura Nieruchomości nie jest zwykłą agencją pośrednictwa nieruchomości. Dążymy do tego, aby nasza nazwa i logo kojarzyły się ze skutecznością, profesjonalizmem jak również kreatywnością oraz najlepszą obsługą klienta.  Zależy nam na tym i dokładamy wszelkich starań, aby tak właśnie było. Wszystko po to, by klienci byli jeszcze bardziej zadowoleni.

 

Od chwili założenia naszej firmy rzucamy wyzwanie tradycyjnym praktykom na rynku nieruchomości z zamiarem zmiany, oraz poprawienia działania usług wykonywanych w tym zakresie . Ta chęć ciągłego ulepszania towarzyszy nam w codziennej pracy z ciągłym staraniem wyprzedzania konkurencji i dostarczania naszym klientom najlepszych usług. Zapewniamy możliwość wielopłaszczyznowej współpracy z klientem. Przygotujemy nieruchomość do sprzedaży: odświeżamy, aranżujemy wnętrze, zrobimy profesjonalną sesję zdjęciową i korzystnie sprzedamy.

 

Pomożemy Państwu w wyborze nieruchomości do zakupu, obliczymy rentowność, wynajmiemy.W ramach naszych usług proponujemy również sprawdzenie zdolności kredytowej i pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup wybranej nieruchomości, kredytu na remont lub budowę. Kompleksowa i fachowa obsługa jest znakiem firmowym AURA Nieruchomości o naszej skuteczności świadczy wielu zadowolonych klientów, polecających znajomym nasze usługi. Zapraszamy do współpracy .

Aby zapewnić poprawne działanie naszego serwisu, zapisujemy pliki cookie na komputerach naszych użytkowników. Korzystając z serwisu, wyrażasz zgodę na ich używanie. W każdej chwili możesz wyłączyć obsługę plików cookie ustawiając odpowiedni parametr przeglądarki internetowej